"Нова пошта" до кінця березня відкриє ще 10 відділень у Польщі

нова,пошта,польща

Nova Post Polska до кінця березня відкриє 10 відділень у Польщі, збільшивши загальну кількість відділень у країні до 30.

Об этом сообщает Роспресс


"До кінця березня плануємо відкрити ще 10 нових. Зокрема в Ольштині, Радомі, Кельці, Ополе, Ченстхові, Бельсько-Бялі. Вже 27 березня відкриються відділення в Єленя-Гура та Білостоці. Усі 16 воєводств будуть охоплені у червні", – повідомив CEO Nova Post Polska Дмитро Вергун, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Вергуна, всі відділення прийматимуть відправку до 100 кілограмів.

"Згідно з планами, до кінця червня в Польщі буде 50 відділень, а до кінця року ми можемо вийти на ще більшу кількість", – розповів Вергун.

Зокрема, за його словами, у середньостроковій перспективі у Варшаві з’явиться близько 10 відділень, а до кінця року – 15 відділень.

Наразі у Варшаві працює 6 відділень. Усього з 3 жовтня компанія запустила 20 відділень (також Кракові, Гданську, Познані, Лодзі, Любліні, Ряшиві, Катовіце) та отримала офіційний документ, який надає їй офіційний статус поштового оператора в Польщі.

Із 3 жовтня до 1 березня Nova Post Polska відправила вже понад 150 тис. посилок. Послугами компанії за цей період скористалося 132 тис. клієнтів, із них 8,5% – громадяни Польщі.

Источник: Скелет РУ