Чи поїде хтось на Євробачення від України у 2022 році?

Чи поїде хтось на Євробачення від України у 2022 році?

Напередодні чергового пісенного конкурсу "Євробачення" в Україні відбувся фінал Національного відбору, переможницею якого виявилася фіналістка 6-го сезону "X-фактор", співачка та реп-виконавиця Alina Pash. Але вже через пару днів Аліна Паш прийняла рішення відмовитися від поїздки.

Об этом сообщает Russian Post


Чи поїде хтось від України на Євробачення 2022 – у даному матеріалі.


Що відомо про Аліну Паш та чому вона відмовилася їхати?


Аліна Іванівна Паш стала відомою широкому загалу у 2015 році, коли під час 6-го сезону талант-шоу X-фактор зайняла 3-тє місце у загальному підсумку. Далі виконавиця почала сольну кар’єру, зокрема у 2018 році вийшов її перший сингл «Bitanga» та відео кліп до нього.


Основні жанри виконавиці – реп та хіп-хоп, що поєднуються з елементами електронної та поп-музики, а також етностилю. Найбільш яскравими прикладами творчості Alina Pash вважається хіп-хоп колядка «Добрий вечір», а також композиції останніх альбомів співачки Pintea: Gory (2019) та РозМова (2021).


Її перемога у Національному відборі викликала сумнів та незадоволення конкурентів. Аліна Паш набрала 15 балів (лише на 1 бал більше, ніж у Kalush Orchestra). Третім став співак Wellboy з 13 набраними балами.


Але остаточно на її рішення відмовитися від участі у конкурсі вплинув скандал з відвідуванням співачкою Криму та нібито фальшивою довідкою, наданою Державною прикордонною службою про те, що кордон вона перетинала з України, а не Росії. Також українці у соц. мережах закидали їй поїздку в Москву вже після початку війни. На що співачка сказала, що їздила туди не з концертом, а в особистих цілях.


Хто буде представляти Україну на Євробаченні?


На даний момент немає визначеної кандидатури, яка б офіційно було названа представником на конкурсі від нашої країни. У п’ятницю буде зібрання Наглядової ради конкурсу, де вони вирішуватимуть, як бути у даній ситуації. Вірогідніше за все, брати участь буде запропоновано тому, хто зайняв друге місце у відборі (групі Калуш). Але є також ймовірність, що Україна взагалі відмовиться брати участь у цьогорічному пісенному конкурсі.


Нагадаймо, що у 2019 році відбір на конкурс та перемога співачки Maruv теж закінчилися скандалом й Україна відмовилася від участі у конкурсі.


Список конкурсантів фіналу


У фіналі відбору на Євробачення 2022 брали участь 8 конкурсантів. Кожен з них виступив з виконанням своєї пісні, на базі чого і відбувалося оцінювання. Перелік учасників та виконаних ними композицій наступний:


  • Roxolana – Girlzzzz;

  • Cloudless – All Be Alright;

  • Michael Soul – Demons;

  • Alina Pash – Тіні забутих предків;

  • Our Atlantic – Моя любов;

  • Kalush Orchestra – Stefania;

  • Barleben – Hear My Words;

  • Wellboy – Nozzy Bossy.


Источник: Инсайдер